СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Усім готелям в окупованому Криму до 2020 року мають присудити «зірки». Про це повідомила так званий начальник відділу захисту прав споживачів підконтрольного Кремлю кримського управління Росспоживнагляду Вікторія Воронова.

Вона зазначила, що відповідний закон підписаний у лютому 2018 року.

— У лютому 2018 року президентом країни був підписаний новий закон, яким визначено поетапне введення обов'язкової класифікації готелів за принципом присудження зірок. Так ось, з 1 липня 2019 року обов'язкову класифікацію введено для готелів з номерним фондом більше 50 готельних номерів. З 1 січня 2020 року — для малих засобів розміщення, в яких більше 15 номерів, — сказала вона.

За словами Воронової, після 2020 року готелі без «зірок» не зможуть надавати готельні послуги.

Вона додала, що наразі існує система класифікування готелів, проте вона не обов'язкова.

— З 484 об'єктів розміщення, які є в Криму і підлягають класифікуванню, на сьогоднішню дату класифіковано лише 128 місць розміщення, у Севастополі цифра набагато нижча: з 120 місць розміщення, які підлягають обов'язковій класифікації, класифіковано наразі усього лише 9, — зазначила вона.

QHA повідомляло, що так званий парламент окупованого Росією Криму погодив продаж санаторіїв у Ялті, готелів у Феодосії, а також низки об'єктів у Сімферополі й Чорноморському районі. Загальна сума майна, що виставляється на продаж, оцінюється у 113 млн рублів (близько 48 млн гривень).

Джерело: Новости Крыма

QHA