МОСКВА (QHA) -

 

«Віце-прем'єра» анексованого Криму Віталія Нахлупіна, «екс-заступника міністра транспорту» Валентина Дукорського і колишнього «першого заступника голови комітету конкурентної політики» Ярослава Сливку заарештували у Москві на два місяці. Про це повідомили у прес-службі Басманного районного суду Москви.

— Напередодні суд обрав для Нахлупіна, Дукорського і Сливки запобіжний захід у вигляді взяття під варту до 16 грудня 2018 року. Усім трьом пред'явлено обвинувачення за частиною 6 статті 290 КК РФ.

Їх звинуватили в отриманні хабара в особливо великому розмірі.

 

QHA повідомляло, що 17 жовтня в Москві затримали Віталія Нахлупіна. Одночасно з цим російські силовики прийшли з обшуками в структури, куратором яких він був. У кримському «управлінні» ФСБ повідомили, що Нахлупін займається Слідчий комітет Росії.

Віталій Нахлупін народився в місті Макіївка Донецької області. До Криму приїхав разом з "макіївської" командою прем'єра Василя Джарти (голова Радміну Криму з березня 2010 по серпень 2011). У 2010 став депутатом кримського парламенту. У 2016 році, вже після анексії півострова Росією, став «віце-прем'єром» Криму.

 

Джерело: Под прицелом

QHA