КИЇВ (QHA) -

Українські дипломати у різних країнах світу відзначають День національного прапора кримськотатарського народу. Про це дипломати повідомляють на своїх сторінках у Twitter.

Так, посол України в Туреччині Андрій Сибіга опублікував фотографію, де на будівлі посольства вивішено кримськотатарський і український прапори. Дипломат написав привітання кримськотатарською мовою.

— Два прапори — одна держава. З днем ​​кримськотатарського прапора.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник також привітав кримських татар з національним святом.

Посол України в Фінляндії Андрій Олефіров також опублікував фото з кримськотатарським прапором і привітав корінний народ Криму кримськотатарською мовою.

Раніше QHA повідомляло, що 25 – 26 червня в анексованому Криму триває марафон, присвячений Дню кримськотатарського прапора.

Організатором акції виступив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джеляль, який разом з активістами має намір протягом двох днів обійти увесь Крим з величезним кримськотатарським прапором.

Відзначимо, сьогодні, 26 червня, в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. У цей день в 1991 році у Сімферополі відновив діяльність Курултай кримськотатарського народу.

QHA