СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупаційна влада Криму має намір етапувати кримськотатарських активістів, фігурантів надуманої «справи «Хізб ут-Тахрір» («сімферопольська група») Узеіра і Теймура Абдуллаєва, Айдера Саледінова, Рестема Ісмаілова та Еміля Джемаденова в російський Ростов-на-Дону. Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов під час зустрічі громадського об'єднання «Кримська солідарність», яка відбулася сьогодні, 27 серпня.

Адвокат зазначив, що справу кримськотатарських активістів окупанти передадуть до Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону для розгляду по суті.

— Сімферопольські хлопці готуються на етап у Ростов, де розпочнеться процес у їхній справі. Ознайомлення з матеріалами справи закінчено. В обвинувачення та ж схема: ті ж експерти, таємна зйомка і засекречені свідки, — підкреслив Курбедінов.

QHA повідомляло, що «суд» в окупованому Криму продовжив запобіжний захід «сімферопольській групі». Кримських татар залишили під арештом до 11 вересня.

Нагадаємо, Теймура Абдуллаєва, Узеіра Абдуллаєва, Еміля Джемаденова, Рустема Ісмаілова і Айдера Саледінова заарештували у 2016 році у так званій «справі «Хізб ут-Тахрір» ("сімферопольська група"). Кримських татар звинувачують за ст. 205.1 і 205.5 КК РФ в організації та участі в діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в РФ терористичною.

Джерело: Крым.Реалии

QHA