АНКАРА (QHA) -

Генеральний центр Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар у Туреччині 22 квітня провів спільне засідання, головним питанням якого стало голосування за новий склад правління організації.

У зборах взяли участь як члени Генерального центру Товариства, так і представники та голови філій організації з усієї Туреччини.

Після офіційного відкриття зборів, на якому були виконані кримськотатарський і турецький гімни, колишній глава Генерального центру Товариства Тунджер Калкай відзвітував перед учасниками засідання про свою діяльність за три роки роботи. Звіт Калкая і звіт Наглядової ради Товариства були одноголосно прийняті, також було підтримане питання розширення повноважень правління організації.

Підсумком голосування стало твердження нового складу правління та голови Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар. Ним став член виконавчого комітету ВККТ Мукремін Шахін, а до складу правління увійшли:

Мукремін Шахін

Тунджер Калкай

Намик Кемаль Баяр

Омер Озель

Ерсель Онрат

Гусеін Мирза

Алі Олгун Бойдак

Хакан Атай

Сінан Гюндемір

Мурат Батир

Емель Сезгінер

Семіх Гезер

Міхрібан Джейлан

— У нас, дернека, дуже багато важливої ​​роботи як в Туреччині, так і за її межами. Ми повинні працювати заради наших майбутніх поколінь, — зазначив у своєму вітальному слові новий голова Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар Мукремін Шахін.

Екс-голова Тунджер Калкай продовжить свою роботу в організації в якості члена правління.

QHA