КИЇВ (QHA) -

У Києві влітку планується реставрація купола будівлі Верховної Ради України. Про це повідомив головний фахівець відділу організації будівництва Управління справами ВРУ Віктор Яремчук.

— Планується зробити ремонт металоконструкцій купола, шпиля, де потрібно замінити металеве покриття. Далі потрібно зробити ремонт вхідної частини — сходи, якими користуються для того, щоб обслуговувати купол. Верхня їхня частина зараз у жахливому стані. Також буде замінено спеціальне скло, яким покритий купол, — сказав він.

Яремчук зазначив, що ремонт купола обійдеться приблизно у 7,5 млн грн. Роботи планують завершити протягом місяця, до початку сесійних засідань.

Він також підкреслив, що ремонт купола ускладнюється тим, що «буде літо, спека, і покрівля з нержавіючої сталі буде розпечена до максимуму», і додав, що терміни проведення ремонту «дуже стислі» — з 15 липня — 24 серпня.

Відзначимо, що в останній раз купол українського парламенту ремонтували понад 25 років тому.

Нагадаємо, головну вулицю столиці Хрещатик перекрили для руху транспорту до 30 травня. Причиною стало облаштування фан-містечка для уболівальників Ліги чемпіонів.

Джерело: 44.ua

QHA