КИЇВ (QHA) -

Адвокат Еміль Курбедінов заявив, що розцінює зникнення українця Олександра Стешенка, затриманого на адмінмежі між материковою Україною і окупованим Росією Кримом, як викрадення. Про це Еміль Курбедінов повідомив під час прес-конференції на тему: «Суспільно-політичні настрої українців: нові виклики», передає кореспондент QHA.

Адвокат зазначив: коли Стешенко вперше зник, було відомо, що його затримали співробітники ФСБ, і пізніше стало відомо про його місцезнаходження у спецприймальнику для адмінзатриманих.

— Потім, коли прийшов час його відпускати, о 22:00 позавчора, ми під'їхали до спецприймальника, але туди підігнали мікроавтобус і кудись його відвезли. Це ніщо інше, як викрадення, один з цих методів, які використовують спецслужби Росії.

Нагадаємо, адвокат Олександра Стешенка Айдер Азаматов заявив, що харків'янин зник. Адвокат зазначив, що шукав Стешенка в декількох «судах» анексованого півострова, Управлінні ФСБ, Управлінні прикордонної служби та спецприймальнику, де його тримали.

QHA повідомляло, що силовики в окупованому Криму відвезли затриманого українця Олександра Стешенка у невідомому напрямку.

Раніше адвокат сім'ї Стешенко Едем Семедляєв заявив, що затриманого харків'янина знайшли в ІТТ міста Сімферополя. Термін його арешту мав закінчитися о 22:00 24 квітня.

Відзначимо, що Олександр Стешенко був затриманий 11 квітня російськими силовиками на КПВВ "Чонгар" на в'їзді в окупований Крим.

Він їхав в гості до знайомої, яка раніше проживала у Харкові. За словами матері, в останній раз Олександр вийшов на зв'язок вранці 11 квітня. Він повідомив, що «прикордонники» РФ на Чонгарі засумнівалися в його схожості з фотографією у паспорті.

QHA