СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

У Севастополі пам'ятник археології — «Стоянка первісної людини «Ласпі-7» (середнього кам'яного віку), яка розташована у прибережній зоні Ласпинської бухти, — засипали будівельним сміттям і грунтом.

Про це повідомили на засіданні постійного комітету "законодавчих зборів" Севастополя з містобудування і земельних питань.

Інформацію надав колишній співробітник музею-заповідника «Херсонес Таврійський».

— Встановлено, що територія пам'ятника (скельний навіс і прилегла територія поширення культурного шару, фактично до смуги пляжу) засипані грунтом, будівельним сміттям і завалені металоконструкціями. Грубо порушено зовнішній вигляд об'єкта і, швидше за все, пошкоджений культурний шар пам'ятника, — йдеться у повідомленні.

"Депутати", у підсумку звернення, направили листи на адресу прокуратури Севастополя і управління охорони об'єктів культурної спадщини з проханням розібратися у ситуації.

 

Раніше повідомлялося, що з 1 жовтня 2018 року вхід на територію кримського музею-заповідника "Херсонес Таврійський" стане платним. Ціна вхідного квитка складе 100 рублів (близько 43 грн). Право на безкоштовне відвідування музею-заповідника залишиться у жителів Севастополя і пільговиків.

 

Джерело: sevzakon.ru

Фото: sevzakon.ru

QHA