КИЇВ (QHA) -

На прес-конференції було оголошено, що ініціативна група кримських татар і патріотів України оголосили про підготовку до мирного блокування адміністративного кордону з Кримом з ціллю припинення товарного сполучення – в зв’язку з безперервними репресіями проти кримськотатарського народу і жителів Криму інших національностей.

За словами Ленура Іслямова, акція блокади адміністративного кордону Криму покаже, хто із політиків не є патріотом своєї країни.

Бізнесмен не розуміє як держава, у якої відібрали частину рідної землі, продовжує постачати продукти і електроенергію на окуповану територію. Він заявив, що мирна акція повинна розворушити українську владу. Водночас він відповів на питання про ситуацію з власним бізнесом:

- Ви запитуєте, чим я ризикую, оскільки мій бізнес в Росії? Я відповім – усім! Все, що у мене є, я поставив на карту. Бізнес, це перш за все голова, хлодний розрахунок, а Крим – це серце! Прийняти рішення головою з приводу серця - резюмував генеральний директор телеканалу ATR.


QHA