СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Севастопольська благодійна організація «Мобільний медичний центр» розповіла про те, який в окупованому Криму має вигляд доступне медичне обслуговування.

У прес-службі центру розповіли, що жителі сіл севастопольського гарнізону Бельбек, періодично скаржилися на те, що у них немає можливості добиратися до найближчої лікарні на Північній стороні окупованого Севастополя.

— Ми, жителі, перебуваємо далеко від лікарні, є пенсіонери і працюючі, які не завжди можуть вистоювати черги до фахівців, і тому належним чином не завжди є можливість обстежитися, не кажучи вже про лікування, — писали місцеві жителі у зверненнях.

У результаті, з січня — березень прийом хворих в мобільному пункті допомоги вели благодійники. За допомогою до них звернулися близько тисячі чоловік.

— За 13 днів було обстежено близько тисячі чоловік. В один із приїздів наша машина простояла в Любимівці шість днів, — розповіли в організації.

За словами медиків, потік людей був дуже великий — по 30 осіб на день, а на фотографіях прес-служби видно, що серед тих, хто звернулися, були не тільки пенсіонери.

Після окупації в Криму серйозно погіршилася ситуація з доступом людей до медичних послуг. Кримчани розповідають, що черги до лікарів треба займати удосвіта, але навіть це не стає запорукою потрапляння на прийом.

Раніше QHA повідомляло, що жителі Криму масово видають себе за пільговиків, щоб економити на проїзді.

Джерело: Кримінформ

QHA