КИЇВ (QHA) -

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням посприяти у встановленні місцеперебування засудженого в РФ українця Миколи Карпюка, якого етапували з СІЗО Грозного ще 5 грудня. Інформація про це з'явилася на офіційному сайті українського омбудсмена.

— У свою чергу я підписала звернення, в якому попросила Тетяну Миколаївну в межах її компетенції максимально сприяти у переведенні Станіслава Клиха в установу, яка розташована якомога ближче до кордону з Україною, а також сприяти у встановленні місцеперебування Миколи Карпюка, оскільки з початку його етапування інформації про це досі немає, повідомила Лутковська.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 29 грудня адвокат Ілля Новіков розповів, що політичного в'язня Кремля Миколи Карпюка, засудженого у Грозному «за участь у військових діях на боці чеченських бойовиків», етапують до знаменитої колонії «Володимирський централ» через Удмуртію. Він перебуває в дорозі вже 3 тижні.

ФОТО: інтернет

QHA