КИЇВ (QHA) -

Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що обшуки в компанії "Нова пошта" пов'язані з пересилками у великих обсягах безакцизних алкогольних товарів і наркотичних речовин.

За його словами, про це він повідомив і співзасновнику компанії В'ячеславу Климову, який підтвердив що обшуки "є коректними".

— Представник оператора експрес-доставок в Україні підтвердив, що санкціоновані обшуки, які проводилися представниками Генпрокуратури на підприємствах "Нової пошти" у декількох містах країни були коректними, — зазначив Луценко.

Генпрокурор зазначив, що під час обшуків не вилучали оргтехніку. Луценко додав, що Климова ознайомили "з численними фактами порушень, які були виявлені в роботі відділень "Нової пошти".

— Зокрема, це стосувалося пересилання в великих обсягах безакцизних алкогольних товарів і наркотичних речовин, — пояснив генпрокурор.

Окрім того, він повідомив, що була отримана оперативна інформація МВС щодо ймовірного ухилення від податків під час грошових переказів.

Нагадаємо, 16 березня Генеральна прокуратура України проводила обшуки у декількох офісах компанії "Нова Пошта". Оперативні заходи відбулися у відділеннях компанії у Києві, Харкові та Полтаві.

QHA