КИЇВ (QHA) -

У Києві від гарячого водопостачання до 1 червня відключать 8 районів через переукладання договорів з компанією «Київгаз». Про це повідомляється на офіційному порталі Києва.

Гарячої води не буде через щорічний процес випробування теплових мереж у Києві.

— У Києві — одна з найбільших у Європі систем теплових мереж, протяжністю майже три тисячі кілометрів. Проведення гідравлічних випробувань є необхідним технологічним процесом, оскільки дозволяє усунути пошкодження найбільш слабких ділянок теплових мереж і знизити рівень аварійності на старті опалювального сезону. Однак випробування проводяться в умовах, коли у мережах відсутній теплоносій, тому відключення послуги гарячого водопостачання не уникнути. У цьому році ми почали випробування раніше, ніж зазвичай, — зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

Так, без гарячого водопостачання залишаться Святошинський, Шевченківський, Солом'янський, Подільський, Голосіївський, Оболонський райони, а також частина Дарницького та Печерського районів.

Гарячої води не буде в будинках, які неможливо підключити до ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і заводу «Енергія».

Нагадаємо, у Києві 30 березня на добу обмежили водопостачання у чотирьох районах через масштабну реконструкцію насосної водопровідної станції «Крутогорна». Чотири одиниці запірної арматури станції знаходилися в аварійному стані.

QHA