КИЇВ (QHA) -

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Української Православної Церкви Київського Патріархату Климент звернувся до президента РФ Володимира Путіна із закликом звільнити в'язнів Кремля Олега Сенцова і Володимира Балуха. Листа розмістили на сторінці підтримки Володимира Балуха у Facebook.

Климент закликав російського главу проявити акт милосердя у відношенні до українських політв'язнів, засуджених за національною ознакою за свої переконання.

У листі архієпископа йдеться, що життя людини, дароване Богом — безцінне.

— Голодування, оголошене Олегом Сенцовим і Володимиром Балухом на знак протесту проти беззаконня і несправедливості, вводить мене в жах від усвідомлення того, що відбувається. Вони готові йти на смерть заради тріумфу Справедливості та Правди Божої. Життя людини, дароване Богом — безцінне. Основа земного існування людства — Любов, Співчуття і Всепрощення. Будьте милосердні, як і Отець Ваш Небесний, каже Христос, — написав Климент Путіну.

Архієпископ закликав президента РФ пам'ятати про День Страшного суду.

Відзначимо, це вже друге звернення Климента до Путіна. Перше звернення він написав 21 травня. Архієпископ заявив, що чекає від Путіна "правильного рішення, від якого залежить життя Нескорених Українців Криму".

Нагадаємо, вчора Володимир Балух передав свого листа із СІЗО в окупованому Криму після оголошення йому вироку. Балух, зокрема, написав, що влада Кремля тримається на пропаганді й залякуванні.

QHA