СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримськотатарського активіста Марлена Мустафаєва підозрюють у публікації посту в соцмережі, який нібито пропагує заборонену символіку, повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Антон Наумлюк.

Відзначається, що Мустафаєв порушив статтю 20.3 Кодексу про адміністративні порушення РФ (пропаганда або публічна демонстрація забороненої символіки).

За словами Наумлюка, невідомо, йдеться про ті ж пости Мустафаєва від 2014 року із символікою Хізб ут-Тахрір, за який його вже затримували, чи ні.

Журналіст зазначив, що сьогодні, 4 вересня, о 15:00 у Київському райсуді відбудеться судове засідання у справі Мустафаєва.

Наумлюк також заявив, що після обшуку Мустафаєва доставили в "ГУ МВС" у Криму. Однак адвоката Едема Семедляєва до нього не пустили.

Після звернення на "гарячу лінію" заяву прийняли і обіцяли розглянути протягом 30 діб.

Раніше у селищі Кам'янка (Сімферопольський район) в окупованому Криму провели обшуки в будинку кримського татарина Марлена Мустафаєва. За попередніми даними, обшук ініційовано ФСБ.

QHA повідомляло, що 4 березня 2017 року Марлена Мустафаєва випустили на свободу після 11-добового арешту. Мустафаєв зазначив, що був притягнутий до відповідальності за репости у соцмережі, зроблені ще до окупації Криму.

QHA