КЕРЧ (QHA) -

 

Стрільцем, який вчинив масове вбивство у Керченському політехнічному коледжі, виявився його студент Владислав Росляков, повідомив телеграм-канал «112».

Рослякова зарахували до коледжу в 2015 році. 8 вересня йому видали дозвіл на рушницю 12-калібру і за декілька днів до нападу на коледж він придбав близько півтори сотні набоїв.

Кількість жертв події зросла до 18 осіб, пораненими залишаються близько 50 осіб.

Підконтрольний Кремлю голова Криму Сергій Аксенов в ефірі телеканалу «Росія 24» заявив, що підозрюваний у здійсненні вибухів і стрілянини наклав на себе руки.

— Потенційний вбивця застрелився, наклав на себе руки. Це студент 4-го курсу цього ж навчального закладу. Тіло вбивці виявлено у бібліотеці на другому поверсі, — зазначив він.

За його словами, підозрюваний діяв один і він — керчанин.

Телеграм-канал «Mash» повідомив, що єдиною людиною, яка охороняла коледж, була вахтерка Наталія Панікоровська. Вона нібито намагалася врятувати дітей і стала однією з перших постраждалих. Наразі вона перебуває в лікарні.

До того, як стали відомі ці подробиці, «голова» Держради Криму Володимир Константинов в ефірі телеканалу «Росія 24» підкреслив, що вибух у політехнічному коледжі нібито може бути пов'язаний з українською владою.

— Ми чекаємо офіційної інформації. Ми всі розуміємо, що все зло на кримську землю ведеться капітально від української влади. Вони ніколи не приховували ненависті до нас, робили за усі ці роки дуже багато нам зла, тому не хочу випереджати події, і компетентні органи у цьому розберуться, але вітер дме звідти. Я в цьому особисто переконаний.

 

Нагадаємо, сьогодні, 17 жовтня, у Керченському політехнічному коледжі сталося масове вбивство. 18 людей вбито, близько 50 осіб дістали поранення. Усіх постраждалих госпіталізували в місцеву лікарню.

У Криму оголосили триденний траур у зв'язку з подією.

 

Джерело: ТАСС, Крыминформ

QHA