КИЇВ (QHA) -

Матеріали у справі про викрадення Ервіна Ібрагімова готові для звернення до Міжнародного кримінального суду, заявив адвокат Еміль Курбедінов в інтерв'ю громадської організації КримSOS.

За його словами, ця справа не розслідується, так як у ній замішана держава.

— Матеріали справи готові до Міжнародного кримінального суду. Коли усі міжнародні механізми запустяться, ми отримаємо якісь відповіді, а поки розслідування абсолютно політично мотивоване, і воно не розслідується, тому що у цьому замішана держава, — заявив він.

Адвокат зазначив, що на відеокадрах викрадення Ібрагімова видно, що його схопили люди в поліцейській формі. Курбедінов вважає, що є усі підстави вважати, що до зникнення активіста причетна окупаційна влада.

— Тому ці справи не знаходять логічного завершення, — сказав він.

Адвокат підкреслив, що Ібрагімов не був бізнесменом, він займався винятково політикою, проблемами кримськотатарського народу.

— Ібрагімов — політик, який йде в ногу з Меджлісом кримськотатарського народу. Незадовго до свого викрадення, він відвідував Всесвітній конгрес кримських татар. Мав відношення до кримськотатарських молодіжних організацій. Його діяльність не була пов'язана з чимось кримінальним, — сказав він.

Відзначимо, що з моменту викрадення кримськотатарського активіста Ервіна Ібрагімова в окупованому Криму минуло два роки.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров заявив, що нинішня «влада» на анексованому півострові причетна до викрадення Ібрагімова.

Нагадаємо, в неділю, 27 травня, у Києві відбудеться футбольний товариський матч на підтримку Ервіна Ібрагімова. Матч розпочнеться о 19:00 на базі спортивного комплексу КНУ імені Т. Шевченка. У ньому візьмуть участь дві кримськотатарські футбольні команди.

Захід відбудеться за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу, правозахисної організації КримSOS і громадських активістів.

QHA