СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Співробітники сімферопольського СІЗО заявили, що кримського політв'язня Узеїра Абдуллаєва відвезли в республіканську лікарню імені Семашка у критичному стані, повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність".

За інформацією правозахисників, про це повідомили матері Абдуллаєва у СІЗО, куди вона звернулася, щоб з'ясувати місце перебування сина.

Тим часом самі правозахисники, відвідавши 6-у і 7-у міські лікарні Сімферополя і не знайшовши там Абдуллаєва, поїхали в лікарню імені Семашка, щоб переконатися, що туди дійсно привезли політв'язня.

За їхніми словами, вони відвідали приймальний покій та перевірили журнал реєстрації прибулих хворих, але Узеїра Абдуллаєва там не виявилося.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Узеїра Абдуллаєва помістили в медсанчастину сімферопольського СІЗО. Таке рішення ухвалили після того, як члени «Громадської спостережної комісії Криму» на прохання дружини Абдуллаєва відвідали його у слідчому ізоляторі.

Однак голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook повідомив, що переведення Абдуллаєва до медсанчастини СІЗО — «не що інше, як імітація лікування».

Він закликав адвокатів в анексованому Криму зробити усе можливе, щоб змусити окупаційну владу госпіталізувати активіста.

QHA