СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Мати українського політв'язня, фігуранта надуманої «справи «Хізб ут-Тахрір», Нурі Примова заявила, що зважилася на голодування, оскільки боїться за життя сина. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Мати політв'язня зазначила, що звернулася до підконтрольного Кремлю управління ФСБ в окупованому Криму, де заявили, що розглянуть її заяву протягом місяця.

— Я місяць не витримаю, я інвалід другої групи, у мене мільйон захворювань, я взагалі ледве пересуваюсь

Жінка тримає голодування вже другий день.

— Не знаю, як це відіб'ється, мені дуже страшно, але я зважилася на цей крок, тому що дуже боюся за життя свого сина.

QHA повідомляло, що мати політв'язня Нурі Примова оголосила голодування з вимогою включити її сина до списків на обмін політв'язнями. Жінці 68 років. Вона інвалід другої групи (відсутня нирка). Окрім цього, у матері політв'язня діагностували серйозне захворювання печінки.

Нагадаємо, 23 січня 2015 року в Криму було затримано Руслана Зейтуллаєва, Рустема Ваітова, Юрія (Нурі) Примова і Ферата Сайфуллаєва. Їх звинуватили у причетності до забороненої в Росії організації «Хізб ут-Тахрір». З 1 червня їхня справа розглядається у Північно-Кавказькому окружному військовому суді. 7 вересня 2016 року Нурі Примова засудили до п'яти років колонії загального режиму.

QHA