БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Мати українського режисера Олега Сенцова — Людмила Сенцова хвилюється, що з роками про її сина можуть забути.

За її словами, дітям Олега дуже потрібен батько, його молодший син нездужає.

— Він тямущий, читає чудово. Прочитав влітку «Тома Сойєра», «Робінзона Крузо». Усе по 500 сторінок. Він вголос мені прочитав. Перед сном читає мені вголос. Дуже любить історію. Йому необхідний розвиток, — сказала вона.

За словами Людмили Сенцової, вона часто пише сину в колонію, а від нього листи приходять лише раз на півтора місяця.

— Я йому просто пишу, розповідаю про дітей, більше нічого не пишу. Де вони були, що бачили, чим займаються. Звичайно, про болячки усілякі ми йому ніколи не пишемо, — сказала вона.

Сам Олег зізнався матері, що не хоче частих зустрічей з близькими, так як це нікого не втішить і буде тільки важче. Людмила Сенцова розповіла, що хотіла приїхати у Ростов, проте син був проти.

— Він сказав: «Не треба, я бачив людей, які зустрічалися з дітьми, що з ними потім відбувається ...». Він писав завжди: «Зрозумій, якщо ми побачимося, легше не стане нікому», — сказала вона.

Тим часом, як повідомила на своїй сторінці у Facebook cестра Сенцова Наталія Каплан, ніхто з політиків за останній тиждень не поцікавився у неї самопочуттям українського режисера. Каплан зазначила, що більше не може чути фразу: "Ми працюємо над цим і робимо усе можливе, все інше — таємні перемовини, але ми готові вислухати пропозиції".

Нагадаємо, у липні минулого року заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров відвідав у передмісті окупованого Сімферополя маму Олега Сенцова.

QHA