СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Матір українського політв'язня, кримчанина Володимира Балуха, заявила, що не має наміру просити президента Росії Володимира Путіна помилувати її сина.

За її словами, просити помилування означає визнати провину.

— Я Путіна просити не буду. Мене Вова (Володимир Балух, — ред.) не так зрозуміє. Він проти, щоб просити. Просити — це визнати свою провину. А він провину не може визнати, так як ні в чому не винен, — сказала вона.

Відзначимо, раніше повідомлялося, що мати Олега Сенцова звернулася до президента Росії Володимира Путіна з проханням про помилування політв'язня.

Як писало QHA, заступник постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Філіпенко на засіданні Постійної ради ОБСЄ заявив, що вирок Володимиру Балуху — навмисна помста за голодування, яке розпочав активіст декілька місяців тому.

Відзначимо, Балух отримав свій термін через те, що вивісив український прапор на своїй оселі, а незабаром був визнаний винним в абсурдних звинуваченнях, нібито за побиття глави ІТТ в Криму, отримавши загалом 5-річний термін позбавлення волі.

Джерело: Крым.Реалии

QHA