СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 3 квітня, так званий "Верховний суд" Республіки Крим ухвалив рішення залишити під арештом до 16 травня 2018 року кримськотатарського активіста і громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова, передає громадська організація "Кримська солідарність".

Таким чином, "суд" залишив чинним попереднє рішення суду першої інстанції.

Адвокат Еміль Курбедінов заявив, що суд не врахував того, що Мемедемінова затримали незаконно, він також засудив і назвав неодназначно те, що засідання проводили у закритому режимі.

Адвокат пообіцяв, що будуть подавати апеляцію до міжнародних судів. Курбедінов подякував людям, які прийшли підтримати Мемедемінова.

Ті, хто прийшли на суд близькі та друзі Мемедемінова охарактеризували його як порядну, виховану людину. За словами його друзів, Мемедемінов передавав подяку всім, хто підтримує його і приходить на судові засідання.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму ФСБ відкрила справу на затриманого Нарімана Мемедемінова. Кримського татарина підозрюють в «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності».

Раніше в будинку Нарімана Мемедемінова у селі Холмівка Бахчисарайського району провели обшук. Силовики оточили не тільки будинок активіста, але й всю вулицю, а після обшуку відвезли Мемедемінова до Сімферополя.

Пізніше активісти повідомили деталі обшуку в будинку активіста.

Нагадаємо, силовики вже проводили обшук в будинку кримського татарина 11 лютого 2016 року. Тоді активіста оштрафували на 10 тисяч рублів.

QHA