МАРІУПОЛЬ (QHA) - -

17 серпня Краматорський міський суд задовольнив клопотання прокуратури Донецької області та обрав запобіжний захід для мера Торецька (колишній Дзержинськ) Донецької області Володимира Слєпцова у вигляді утримання під вартою на два місяці. Про це стало відомо з повідомлення прокуратури області.

— Нагадаємо, мера підозрюють у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичної організації) і ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України, — йдеться у повідомленні.

На даний момент Служба безпеки України проводить слідство щодо участі Слєпцова в організації в Торецьку незаконного референдуму і проголошення влади терористичної організації «ДНР».

— За даними слідства, яке проводять слідчі СБУ в Донецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області, Володимир Слєпцов пов'язаний з організацією та проведенням на території м. Торецька незаконного референдуму про оголошення державної самостійності терористичної організації «ДНР», — йдеться в повідомленні.

Прокурор Донецької області Євген Бондаренко 17 серпня особисто вручив Володимиру Слєпцову повідомлення про підозру.

ФОТО: інтернет

QHA