СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -


 

"Чиновники" Сімферополя сьогодні, 8 листопада, добиралися на роботу громадським транспортом за дорученням "голови" Криму Сергія Аксенова.

"Голова адміністрації" Сімферополя Ігор Лукашев їхав на маршрутці №14 від мікрорайону Кам'янка до площі Куйбишева. За його словами, "велика частина рухомого складу громадського транспорту не відповідає вимогам".

 

"Депутат міськради" Сімферополя Юрій Нестеренко поїхав на роботу на маршрутці №80, про що відзвітував у своєму Facebook.

Нестеренко обурився, що на маршруті не вистачає автобусів, через що людям доводиться довго мерзнути на зупинках і тіснитися в транспорті.

"Чиновник" зазначив, що автобус брудний, в ньому немає інформації про перевізника, також відсутня камера відеоспостереження та реєстратор.

Нестеренко підкреслив, що пасажири незадоволені пробками.

— Доїхати вдалося тільки до ринку на вулиці Залеської, де водій попросив мене вийти, так як він — єдиний на маршруті, відстає від графіку і йому потрібно розвертатися, — написав депутат.


 
Вчора, 7 листопада, на зустрічі, де обговорювали ремонт доріг в Сімферополі, Аксенов доручив "меру" міста і "депутатам" поїхати на роботу і повернутися назад в годину пік громадським транспортом.

У зв'язку з пробками "голова" Криму також доручив не перекривати нові вулиці до кінця поточного ремонту. "Адміністрація" Сімферополя також повинна за три дні попереджати жителів міста про зміну в маршрутах міського транспорту, сказав Аксенов.

 


QHA повідомляло, що підконтрольні Кремлю "влади" Криму підготували стратегію розвитку автомобільних доріг на анексованому півострові і чекають рішення президента Росії Володимира Путіна про виділення 154 мільярдів рублів на капітальний ремонт доріг до 2024 року. За словами заарештованого "віце-прем'єра" Криму Віталія Нахлупіна, до 2024 року в окупованому Криму потрібно відремонтувати 50% магістральних доріг і 35% муніципальної дорожньої мережі.

 


Джерело:
РИА Новости Крым

QHA