СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російський режисер Таїсія Кругових зняла відеоролик про фігуранта "бахчисарайської групи" Сервера Зекірьяєва, який незаконно утримується окупантами в Криму.

Ролик можна подивитися на Youtube. Сервер Зекірьяєв є батьком 13 дітей. Його численна родина живе за рахунок власної оранжереї, в якій вони вирощують квіти на продаж. Зекірьяєв також займався перевезенням односельчан на громадські заходи, які проводилися в інших кримських регіонах.

Раніше QHA повідомляло, що режисери документального і анімаційного кіно зняли ролик на підтримку політв'язнів окупованого Криму. Відео було присвячено політв'язню Олександру Костенку. Усе відео відправляють куратору проекту — Таїсії Кругових.

QHA повідомляло, що режисери документального і анімаційного кіно створюють ролики на підтримку політв'язнів Криму. У роботі знаходяться фільми про таких політв'язні, як Олександр Шумков, Енвер Мамутов, Сервер Зекірьяєв, Сервер Мустафаєв, Сергій Литвинов, Асан Чапух, Бекір Дегерменджі, Наколай Дадеу, брати Абдуллаєви, Володимир Балух.

QHA