КИЇВ (QHA) -

Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова заявила, що потрібно продовжувати тиск на Російську Федерацію доти, поки не буде деокупований Крим. Про це вона повідомила на конференції, присвяченій Міжнародному дню захисту прав людини «Крим. Анексія та безправ'я або початок кінця імперії».

— Те гетто, яке нині в Криму, і той масштаб репресій є безпрецедентним. Ми бачимо примусове переселення, обшуки будинків, політичні розправи. Тих, хто залишається жити в Криму, змушують мовчати, щоб не було ніякого опору. Увага міжнародної спільноти, прийняття резолюцій — наслідки тиску, що чиниться на РФ. Це стримує Росію і не дає їй розгорнути весь масштаб репресій, але Крим залишається в окупації, і ми повинні продовжувати цей тиск, — зазначила вона.

Нагадаємо, представник міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch в Україні Таня Купер заявила, що в окупованому Криму посилюється тиск на кримських татар. Вона зазначила, що репресії силовиків пов'язані з критикою кримськими татарами дій російської влади ще з моменту окупації в 2014 році. Купер додала, що всі переслідування відбуваються за політичними мотивами.

QHA