КИЇВ (QHA) -

Державна міграційна служба (ДМС) у рамках програми "Мігрант" видворила з України 10 іноземців, зокрема громадянина Грузії, який раніше не виконав рішення про примусове повернення на батьківщину.

Про це повідомили у прес-службі ДМС.

Зазначається, що це було зроблено згідно з наказом МВС України від 4 жовтня. У Київській області проводиться операція по боротьбі з незаконною міграцією "Мігрант", спільно з особовим складом УДМС у Київській області, профільними підрозділами ГУ Нацполіції, ГУ СБУ та підрозділами Держприкордонслужби.

В ході операції були виявлені десять нелегальних мігрантів, стосовно дев'яти з яких прийнято рішення про примусове повернення.

— Також прийнято одну постанову суду про примусове видворення з України стосовно громадянина Республіки Грузія, який не виконав прийнятого раніше рішення про примусове повернення. Цього іноземця відразу після прийняття постанови судом негайно видворили з території України авіаційним транспортом через міжнародний аеропорт "Бориспіль", відзначили у прес-службі ДМС.

Повідомляється, що п'ятьом нелегалам заборонили в'їзд в Україну.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки заборонила депутату парламенту Грузії, соратнику Міхеїла Саакашвілі Кобі Накопії в'їзд в Україну терміном на три роки.

12 жовтня 2017 року Служба прийняла рішення про заборону в'їзду Накопії в "інтересах забезпечення безпеки України та охорони громадського порядку".

QHA