КИЇВ (QHA) -

Між українським політв'язнем Олегом Сенцовим і президентом РФ Володимиром Путіним йде особиста боротьба. Про це повідомив український художник Борис Єгіазарян.

— Там йде інша боротьба — особисто між Сенцовим і Путіним. Путін не пробачає цього хлопця з Криму, який на увесь світ сказав, що Крим — це Україна. Сенцов зганьбив Путіна. Путін не боїться ще однієї смерті. І Олег теж не боїться, — зазначив він.

За словами Єгіазаряна, Сенцов зараз робить роботу, яку колись робили всі дисиденти.

— Якщо він піде з життя, у світі буде страшний шок і шум, але потім все затихне і заспокоїться. А живий Олег один зараз робить таку роботу, яку робили колись всі дисиденти.

QHA повідомляло, що українські громадські діячі та письменники відправили листа Олегу Сенцову в колонію у Лабитнангі (Росія). Всі, хто підписав листа, попросили Олега Сенцова припинити голодування. Вони згадали історію лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, який оголосив найтриваліше голодування. До Джемілєва тоді звернувся академік і правозахисник Андрій Сахаров з проханням припинити голодування, і Мустафа Джемілєв не зміг йому відмовити.

Джерело: Громадське радіо

QHA