ХЕРСОН (QHA) -

Підрозділи протиповітряної оборони оперативно-тактичного угруповання «Південь» спільно з підрозділами бойового забезпечення вчора, 13 січня, провели тактико-спеціальні заняття в Херсонській області. Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Міністерства оборони України.

Під час занять військовослужбовці відпрацювали взаємодію підрозділів, зокрема, були проведені вправи з аерозольних маскувань при зміні стартових позицій, прихованого висування в райони розгортання підрозділів ППО.

Навчання виконувалися в денний і в нічний час доби в напруженому режимі з інтенсивним застосуванням імітаційних повітряних цілей.

При підведенні підсумків керівництво навчань звернуло особливу увагу на необхідність удосконалення бойового злагодження та набуття практичного досвіду щодо застосування озброєння і військової техніки.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, міністр оборони Степан Полторак 4 січня заявив, що у разі потреби Україна регулярно проводитиме навчання на полігоні біля адмінкордону з анексованим Кримом.

ФОТО: МО України

QHA