ЯЛТА (QHA) -

 

Активісти Ялти вимагатимуть відставки "голови міської адміністрації" Олексія Челпанова. Вони заявили, що незадоволені його роботою і хочуть 27 жовтня провести мітинг.

Як заявив активіст Сергій Сардико, захід відбудеться у форматі пікету і в не дуже зручному для громадських працівників місці — не в центрі міста.

За словами Сардико, містяни зважилися на протест, тому що влада не веде діалогу з ялтинцями щодо гострих міських проблем. Як приклад Сардико назвав ситуацію з проектом генерального плану міста. Незважаючи на проведені громадські обговорення проекту, багато важливих питань жителів Ялти та  поселень, які входять до складу муніципалітету, залишилися без відповідей.

— Люди обурені. До цих пір ні розробники, ні виконуючий обов'язки головного архітектора Едем Керімов, ні Челпанов, у пресі, у муніципальній газеті не прокоментували, чим відрізняється пропонований проект генплану від попереднього. Які нові транспортні розв'язки будуть? Адже зараз місто стоїть у заторах. Скільки в Ялті має проживати — 300 тисяч, 1 мільйон, 2 мільйони? Так як за генпланом у нас фактично друга Ялта буде зведена.

Сардико вважає, що "мер" — це, перш за все, двірник, відповідальний за те, щоб на вулицях не було бруду і антисанітарії.

— Сміття в Ялті вивозиться погано. Місто занедбане.

Челпанов очолив "адміністрацію" Ялти у травні 2018 року. Раніше він працював у ФСТ і був радником голови Криму Сергія Аксенова.

 

Нагадаємо, міська "влада" Ялти планує продовжити до готельного комплексу «Ялта–Інтурист» місцеву набережну. Як заявив мер міста, набережну розширять за рахунок існуючих берегоукріплювальних споруд.

Тим часом, користувачі соцмереж скаржаться, що Ялта продовжує потопати у смітті, яке розкидають прямо на дорогах міста.

На смітник перетворилася й Сонячна стежка поблизу Ялти, яка з'єднує селища Лівадія і Гаспра, а також проходить через Ореанду.

 

Джерело: Новый День

QHA