КИЇВ (QHA) -

Народний депутат Вадим Рабинович заявляє, що учасникам мітингу вкладникам заборонили носити чай і користуватися біотулетамі. Про це повідомляє канал 112 Україна.

Рабинович розповів, що коли під'їхав до своїх мітингувальників, то дізнався, що їм заборонили носити чай. Також поліція закрила туалети, сказавши що там можуть бути міни.

— Це дуже послідовні дії влади. Українець не має пити, не має їсти,  заявив Рабинович.

Рабинович зізнався, що не бере участі у плані з дестабілізації ситуації в Україні під назвою "Шатун", який вилучили українські хакери з поштової скриньки радника президента РФ Владислава Суркова.

Їхній план «Шатун» це план «Крадун», я вже говорив. Ми говоримо зовсім про інше... Або вони прокинуться і зрозуміють, що людям треба платити гідну зарплату і пенсію... Вони вже почали розповідати, що підвищать наступного року, чому не сьогодні? У вас немає в бюджеті? Давайте разом сядемо, розберемо бюджет, сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, 17 листопада проходить мітинг під Національним банком з вимогою звільнити главу установи Валерію Гонтареву. На вулиці біля офісу Нацбанку зібралося близько трьохсот осіб. Люди просто стоять і періодично кричать: «Ганьба, ганьба». Деякі протестувальники тримають прапори партії «За життя», співзасновниками якої є Євген Мураєв і Вадим Рабинович. Обидва нардепа раніше були у фракції «Оппоблок».

ФОТО: інтернет

QHA