КИЇВ (QHA) -

Моряки судна-порушника «Норд» відмовилися від зустрічі з уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою. Про це український омбудсмен повідомила у своєму Facebook.

Денісова підкреслила, що моряки відмовляються від зустрічі, оскільки їхні права не порушуються.

— Тільки що, за моїм дорученням, керівник Секретаріату уповноваженого Людмила Левшун провела телефонну розмову з одним із моряків судна «Норд». Вона запропонувала йому прийти на зустріч до мене, щоб обговорити можливість повернення моряків додому. Однак він зазначив, що у нього немає необхідності звертатися до мене, оскільки його права не порушуються, — написала Денісова.

QHA повідомляло, що Прокуратура АРК завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні проти капітана судна-порушника «Норд». Згідно з досудовим розслідуванням, капітан судна «Норд» порушив порядок в'їзду на окуповану територію України та виїзду з неї. Судно вийшло із закритого морського порту «Керч» в анексованому Криму.

Нагадаємо, 26 березня українські прикордонники затримали риболовецьке судно-порушник "Норд" під прапором Росії в частині українських вод Азовського моря. Під час огляду судна виявили рибальський трал і 5 тонн морепродуктів.

QHA