КИЇВ (QHA) -

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова планує відвідати незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова після повернення на батьківщину, заявила представник РФ у Києві.

За словами Москалькової, вона має намір дізнатися про стан здоров'я Сенцова.

— Я особисто полечу, щоб можна було переконатися, який стан його здоров'я і чи потрібна йому допомога, після повернення з Києва, — сказала вона.

За словами російського омбудсмена, вона просила російську владу допустити до Сенцова Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову.

Також Москалькова повідомила, що бажає відвідати в окупованому Криму українського політв'язня Володимира Балуха.

— За висновком лікарів немає загроз його життю, але я сама планую відвідати і побачити особисто, в якому він стані ... Я завжди вважаю, якщо людина голодує стільки часу, звичайно, це небезпечно. Закликаю усіх обирати інші методи протесту", — сказала вона

Москалькова заявила про своє бажання відвідати у Києві ув'язненого "кримського дезертира" Максима Одінцова. При цьому вона уточнила, що дозволу на здійснення такого візиту в неї немає, проте вона розраховує на "крок доброї волі".

Нагадаємо, що сьогодні Тетяна Москалькова зустрілася із затриманими моряками судна-порушника «НОРД». Російський омбудсмен заявила, що планує звернутися до керівництва компетентних органів України з проханням звільнити моряків.

QHA повідомляло, що Людмила Денісова вимагає від Росії надати їй доступ до українських політв'язнів у Росії і окупованому Криму. Вона заявила, що російська сторона подає суперечливу інформацію про стан здоров'я Олега Сенцова і Володимира Балуха.

QHA