МОСКВА (QHA) -

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що протягом майже 30 хвилин спілкувалася за допомогою відеозв'язку з українським політв'язнем Олегом Сенцовим. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Москалькова опублікувала фотографію з Сенцовим, проте у поганій якості.

— Олег розповів, що веде електронну переписку з мамою, а право на дзвінки використовує для спілкування з сестрою, багато читає, зазначив, що в колонії хороша бібліотека, — написала вона.

Російський омбудсмен прокоментувала стан здоров'я Сенцова.

— Нещодавно у ЗМІ з'явилися повідомлення, що Сенцов знаходиться майже у критичному стані, але він сам сьогодні сказав, що у цьому питанні часто перебільшують.

Нагадаємо, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв зазначив, що Росія може звільнити Олега Сенцова, домовившись з Америкою про його обмін на російських агентів, які перебувають в американських в'язницях. Він нагадав, що за такою ж схемою звільнили заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова і Ахтема Чийгоза, однак тоді домовлялися з Туреччиною.

Як писало QHA, Олег Сенцов попросив свого адвоката Дмитра Дінзе рідше відвідувати його. Він не бачить сенсу в частих поїздках до нього, тому що навколо його справи нічого не відбувається.

QHA