КИЇВ (QHA) -

Популяризація фільму «Кіборги» українського режисера кримськотатарського походження Ахтема Сеітаблаєва про оборону Донецького аеропорту є одним з найуспішніших культурних проектів за кордоном. Про це повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ (МЗС) України у Twitter.

— Заступник Міністра Василь Боднар про якісно нове наповнення публічної дипломатії у зовнішній політиці в рамках Наради послів 2018: «Ми запустили дуже багато нових культурних проектів. Один з найуспішніших — це популяризація фільму «Кіборги» за кордоном», — йдеться у повідомленні.

Заступник голови МЗС зазначив, що культурні проекти — "цікавий інструмент поширення позитивних меседжів про Україну за кордоном".

QHA повідомляло, що фільм «Кіборги» переміг у номінації «Кращий фільм» 2017 року української національної кінопремії «Золота Дзиґа».

Раніше у Конгресі США відбувся показ фільму «Кіборги». Стрічку про захисників Донецького аеропорту показали у рамках дискусії «Російська гібридна війна проти України». Фільм «Кіборги» показали в Анкарі під час візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Туреччини.

QHA