ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

На адміністративному кордоні з Автономною республікою Крим відбулися урочисті заходи з нагоди початку роботи відділу патрульної поліції в АРК і місті Севастополі. Захід проводився на посту нацполіції «Азов» (500-й кілометр автодороги М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта).

За словами начальника ГУ Нацполіції України в АРК і Севастополі Олега Ярошака, наразі патрульні працюють у підрозділі на ротаційній основі. При цьому зараз триває набір до патрульної поліції АР Крим і Севастополя.

Ярошак також зазначив, що після чотиримісячного навчання поліцейські перейдуть на повноцінну роботу.

У свою чергу, голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов підкреслив, що патрульні поліцейські Криму і Севастополя допоможуть забезпечувати порядок в районі.

У Генічеській РДА висловили надію на допомогу нових патрульних у подоланні проблеми тіньового бізнесу нелегальних перевезень біля КПВВ на адмінмежі з окупованим Росією Кримом.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликав Національну гвардію і Нацполіцію готуватися до служби на Донбасі і в Криму після їхньої деокупації.

Відзначимо, 25 квітня стартував набір до патрульної поліції АРК і Севастополя. Для початку мова йде про стартові 60 посад поліцейських, але у разі збільшення повноважень і функцій, ця цифра буде постійно збільшуватися. Оскільки через окупацію поки що немає можливості фізично бути присутніми у містах Криму, підрозділ буде розташовуватися на Херсонщині, де для патрульних вже підготовлені й технічно оснащені робочі місця.

Джерело: Центр журналістських розслідувань

QHA