ХЕРСОН (QHA) -

Біля розташованих на адмінмежі з Кримом КПВВ діятиме музей окупації, заявив голова Херсонської держадміністрації Андрій Гордєєв під час зустрічі з прокурором АР Крим Гюндузом Мамедовим.

Як повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, Гордєєв і Мамедов обговорили створення офісів правоохоронних структур на адмінмежі з Кримом.

— Голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Гордєєв провів робочу зустріч з прокурором АР Крим Гюндузом Мамедовим з облаштування контрольних пунктів в'їзду-виїзду в Херсонській області, зокрема, йшлося про створення кімнати прийому громадян правоохоронними органами Криму, — йдеться у повідомленні.

Як відзначили в ОДА, в таких офісах можна буде оперативно зафіксувати факти порушення прав громадян, які проживають на окупованій території, їм також мають надавати професійні консультації.

Гордєєв повідомив, що на кожному КПВВ області діятимуть сервісні зони, які включають автостанцію, ЦНАП, амбулаторію. Тут хочуть побудувати музей окупації і каплицю.

Раніше повідомлялося, що народний депутат України Ганна Гопко звернулася до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із закликом посилити військову присутність на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом.

QHA