СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російський адвокат Микола Полозов 21 березня був викликаний до управління Слідчого комітету (СК) РФ в анексованому Криму, про що він сам повідомив на сторінці в Фейсбук.

На думку Полозова, до кінця березня стане ясно, чи порушать проти нього кримінальну справу або залишать в спокої:

— Вийшов із СК. Ставили деякі уточнюючі питання. Термін перевірки до кінця березня. Там буде видно, чи порушать справу або відстануть.

Адвоката можуть звинуватити за ст. 308 КК РФ (відмова свідка чи потерпілого від дачі показань), порушення якої карається штрафом до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ж триманням під вартою на термін до трьох місяців.

Як повідомляло QHA, вранці 25 січня у Сімферополі адвоката Миколи Полозова незаконно затримали співробітники ФСБ і доставили до управління для допиту в якості свідка у справі Ільмі Умерова. Адвокат розцінив цю дію окупаційних спецслужб як викрадення.

У рамках дослідчої перевірки Микола Полозов дав пояснення за фактами його незаконного примусового приводу до УФСБ РФ і допиту в якості свідка про обставини, які стали йому відомі в результаті надання юридичної допомоги Ільмі Умерову.

QHA