КИЇВ (QHA) -

Лідери іноземних держав відправляють українському президенту Петру Порошенко привітання з прийдешнім Днем Незалежності.

У своєму привітанні глава Білого дому Дональд Трамп написав, що українському народу є чим пишатися, зазначивши, що протягом чотирьох років Україна мужньо протистоїть російській агресії.

Він також назвав Збройні Сили України "потужними, як ніколи раніше".

— Пам'ятайте, будь ласка, що Сполучені Штати завжди будуть поруч з Україною, у той час, коли вона захищає свій суверенітет і територіальну цілісність у межах міжнародно визнаних кордонів.

У посланні наголошується, що уряд Сполучених Штатів продовжить працювати з Україною і підтримувати зусилля у зміцненні демократичних інститутів, розвитку верховенства права, боротьби з корупцією і стимулюванні економічного зростання.

Вітальні листи на Банкову надійшли від президентів Латвії, Італії, лідерів Боснії і Герцеговини, Сан-Марино, Австралії.

У своєму листі генерал-губернатор Австралії Пітер Косгроув висловив тверду підтримку суверенітету і територіальній цілісності України, яку він послідовно підтримує в ООН та інших міжнародних форумах.

— Австралія з нетерпінням чекає на українських атлетів на «Ігри Нескорених», які відбудуться у жовтні цього року в Сіднеї, — зазначив Косгроув.

З Днем Незалежності України привітав також голова Ватикану Папа Римський Франциск.

Понтифік побажав Президенту і громадянам України Божого благословення.

Раніше повідомлялося, що на період святкування Дня Державного Прапора і 27-ї річниці Дня Незалежності України Державна прикордонна служба України посилить заходи безпеки на державному кордоні та біля адміністративного кордону з окупованим Кримом.

 

Джерело: УНІАН

QHA