КИЇВ (QHA) - -

18-19 серпня на батьківщині Тараса Шевченка - в селі Моринці Звенигородського району Черкаської області - відбудеться масштабний фестиваль "Ше.Fest".

Головна мета фестивалю - популяризація постаті Шевченка серед молоді.

За словами голови оргкомітету фестивалю Дмитра Колоша, програма буде дуже різноманітною: від музики до просвітницьких лекцій.

- Одночасно діятиме десять локацій, серед яких - театральна і музична сцени, дитяча галявина, і багато інших. Родзинкою фестивалю стане просвітницька поляна, на яку ми запросили не тільки бандуристів і співаків, а й різноманітних лекторів, - зазначив Дмитро Колоша на прес-конференції 14 серпня.

Фестиваль проходить за сприяння та часткового фінансування Міністерства у справах молоді і спорту України.

- Для нас дуже важливо, що такі події відбуваються в Україні, важливо, що є молода команда, яка об'єдналася навколо цікавої та важливої мети: показати красу України і відкрити для багатьох молодих українців з різних регіонів батьківщину Тараса Григоровича і дати можливість молодим талантам реалізувати і проявити себе, - повідомив заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Як повідомляло QHA, на адмінкордоні між окупованим Кримом і материковою частиною Україною, біля пункту пропуску «Каланчак», планують створити так зване «Співоче поле» для українських артистів.

QHA