ЧОНГАР (QHA) -

Генічеський район Херсонської області приєднався до всесвітньої акції «Об'єднані прапором».

До Генічеського району привезли два державні прапори України і один кримськотатарський, а також 15 прапорів країн, де відбулася ця акція.

Прапори розгорнули біля адмінмежі з окупованим Кримом на КПП "Чонгар". На захід прибули представники влади і Меджлісу кримськотатарського народу, політичні та громадські діячі. Зокрема, в акції взяв участь член Меджлісу кримськотатарського народу Ескандер Барієв.

Як заявив один з організаторів акції «Об'єднані прапором», голова Асоціації українців в Ірландії Микола Круцик, він навіть не уявляв, що акція досягне таких обертів і отримає масову підтримку в різних куточках світу.

Суть акції полягає у тому, що українці, які живуть за кордоном, пам'ятаючи про рідну землю, висловлюють їй свою підтримку. Український прапор подорожує різними містами світу, де бажаючі залишають свої підписи на підтримку України.

Нагадаємо, 23 серпня з нагоди Дня Державного прапора України з Генічеська (Херсонська область) стартував автопробіг до контрольного пункту в'їзду / виїзду «Чонгар» на адмінмежі з Кримом.

Джерело: Новий Візит

QHA