КИЇВ (QHA) -

У Києві до Дня Незалежності України, який відзначається 24 серпня, відбудеться перший кримський Open Air «Кримський дім об'єднує серця». Про це на прес-конференції 17 серпня повідомили організатори заходу, передає кореспондент QHA.

— Я радий, що серед насиченої програми святкувань по всій Україні буде захід, який організовує Кримський дім. Нам важливо, що для цього свята буде виділений повноцінний майданчик, і всі, хто туди прийде, відчують насиченість кримськотатарської культури, зазначив міністр культури України Євген Нищук.

Гостей заходу чекатиме святковий концерт за участю відомих кримськотатарських і українських артистів, таких як Злата Огневич, Ельзара Баталова, Азіза Ібрагімова, Усеїн Бекіров, група Shatur-Gudur і багато інших.

— Поштова площа для нас частина Криму у Києві. І на фоні вод Дніпра ми вирішили зробити перший Кримський Open Air. Ми хочемо показати, що можемо давати якісний культурний продукт. Для нас важливо, щоб Кримський дім об'єднував ініціативи всіх людей, у яких болить за Крим. Хочеться відзначити, що вперше у Києві виступить на нашому фестивалі Азіза Ібрагімова, — розповів програмний директор ДП «Кримський дім» Алім Алієв.

У рамках фестивалю також відбудуться різноманітні майстер-класи з традиційних кримськотатарських мистецтв за участю кераміста Рустема Скибіна, кулінарна майстерня і виставка-ярмарок народного та декоративного мистецтва.

— Ми півроку тому поставили собі за мету, що Кримський дім буде хабом, які зв'яже Крим і Україну, і всі, хто в цьому переконані, і розуміють, що треба робити щось для того, щоб його (Крим, ред.) повернути, будь це лекції, зустрічі або перегляди фільмів, можуть до нас прийти, додав гендиректор «Кримського дому» український режисер Ахтем Сеїтаблаєв.

Свято розпочнеться 24 серпня о 14.00, і триватиме до 22.00.

ФОТО: інтернет

QHA