КИЇВ (QHA) -

20 лютого у місті Покровськ Донецької області провели пам'ятний захід на честь подій Революції Гідності 2013 — 2014 рр. і розстрілу мітингувальників. Під час заходу повідомили, що на місці пам'ятного каменю Героїв Небесної Сотні планують встановити пам'ятник. Про це повідомили у прес-службі Донецької обласної державної адміністрації у Facebook.

У відомстві зазначили, що у заході взяли участь студенти, школярі, військові АТО, а також представники громадських організацій.

— Після хвилини мовчання, з ініціативи організації «Патріоти українського Донбасу» і за підтримки Покровського міського голови Руслана Требушкіна на алеї між вулицями Меморіальна і Захисників України був відкритий камінь в пам'ять Героїв Небесної Сотні. Згодом на місці каменя планується встановити пам'ятник, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, 18 лютого у Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні відбувся молебень пам'яті загиблих учасників Революції Гідності. На молебні були присутні понад 100 осіб. Вони заспівали гімн України і скандували гасла: «Слава Україні!» і «Герої не вмирають».

QHA