КИЇВ (QHA) -

Двоє суддів з Дніпропетровської області намагалися передати главі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому хабар у розмірі 300 тисяч доларів і були затримані в Києві.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що голова одного з райсудів Дніпра вирішив «допомогти» підлеглому судді уникнути кримінальної відповідальності за раніше зафіксованим фактом отримання хабара, який розслідує Національне антикорупційне бюро України.

— Співробітники спецслужби задокументували, що голова райсуду вийшов з «пропозицією вирішити питання» на керівника САП. Назар Холодницький відразу звернувся з відповідною заявою до Генпрокуратури, — повідомлять прес-служба СБУ.

Співробітники СБУ затримали обох суддів у Києві в кабінеті керівника САП при передачі першої частини хабара у розмірі 50 000 доларів.

— Показово, що одна з суддів, перебуваючи під слідством, вчинила новий кримінальний злочин. Адже до неї було застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з носінням електронного засобу контролю і забороною відлучатися з населеного пункту, в якому вона проживає, — відзначили в СБУ.

Відкрите кримінальне провадження за ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Обидва судді затримані згідно ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Вирішується питання про оголошення їм про підозру у вчиненні злочину та обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Нагадаємо, на Закарпатті правоохоронці зловили помічника народного депутата на хабарі у 150 тис. гривень.

QHA