ВАРШАВА (QHA) -

На конференції ОБСЄ з питань людського виміру, яка стартувала у Варшаві (Польща), відбулася акція на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова і чеченського правозахисника Оюба Тітієва. Про це повідомила ініціатор глобальної акції #SaveOlegSentsov Олександра Матвійчук на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що учасники акції на підтримку Сенцова були у білих футболках, а на підтримку Тітієва — в чорних.

— На відкритті #HDIM2018 ми провели мовчазну акцію #SaveOlegSentsov прямо на пленарному засіданні делегацій країн-учасниць ОБСЄ. Учасники в білих футболках #SaveOlegSentsov і чорних футболках #SaveOyub стали за спинами спікерів вітальної панелі, — написала Матвійчук.

Відзначимо, сьогодні, 10 вересня, у Варшаві розпочалася конференція ОБСЄ з приводу дотримання прав людини. На конференції планують обговорити виконання обов'язків держав-учасників у сфері дотримання прав і свобод людини.

Раніше уповноважений з прав людини у Ямало-Ненецькому окрузі РФ Анатолій Сак заявив, що Олег Сенцов не припинить голодування і піде до кінця. Він зазначив, що український політв'язень також не має наміру просити президента РФ про своє помилування.

У листі до активіста "Автомайдану" Олексія Гриценка Олег Сенцов написав, що схуд до 72 кг.

QHA