КИЇВ (QHA) -

Російські прикордонники свідомо створюють штучні черги біля пункту пропуску Чонгар на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, повідомляє Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби України на своїй сторінці у Facebook.

За даними управління, об'єктивних причин для черг на пунткі пропуску не спостерігалося.

— Окупанти вчора зустрічали громадян України на в'їзді на півострів у своєму стилі — створювали штучні черги на КПВВ "Чонгар". Вони спеціально здійснювали повільне оформлення транспортних засобів, хоча ніяких об'єктивних причин для цього не було, — йдеться у повідомленні.

На двох інших контрольних пунктах (Каланчак і Чаплинка) скупчень автотранспорту не було.

Нагадаємо, Кабмін України вирішив виділити 105,98 млн грн на будівництво тимчасових контрольних пунктів для в'їзду / виїзду на територію анексованого Криму для автомобільного сполучення "Каланчак" і "Чонгар" на кордоні з Херсонською областю.

Раніше QHA повідомляло, що кількість громадян, які перетинають адмінмежу між окупованим Кримом і материкової України в пунктах пропуску, знизилася на 5%. Як підкреслили прикордонники, на адмінмежі вже четвертий рік поспіль відзначається зменшення пасажиропотоку на КПВВ «Чонгар», «Каланчак» і «Чаплинка».

QHA