ХЕРСОН (QHA) -

Співробітники Бердянського прикордонного загону затримали на контрольно-пропускному пункті «Чонгар» на адміністративному кордоні з Кримом автомобіль, в якому двоє чоловіків намагалися провезти на окупований півострів наркотики, картину і бронзові статуетки. Про це повідомили у прес-службі Херсонської обласної державної адміністрації.

— На КПВВ «Чонгар» на автомобілі Skoda прибув на виїзд на півострів наш співвітчизник. Разом із водієм до Криму прямував 69-річний громадянин України. При здійсненні контролю в речах пасажира прикордонники виявили 40 таблеток препаратів Ixprim і Tramadol, які у своєму складі містять речовини наркотичної дії. Крім того, в речах українців були виявлені одна картина і дві бронзові статуетки, які, можливо, являють історичну або культурну цінність, — сказано у повідомленні.

На місце прибули представники Національної поліції України, які вилучили препарати. Картину і статуетки передали до Державної фіскальної служби для проведення експертизи.

QHA повідомляло, що СБУ спільно з прокуратурою викрили діяльність міжрегіонального угруповання торговців кокаїном і вилучили найбільшу за останні п'ять років партію наркотиків. Роздрібна вартість вилученого за цінами «чорного ринку» становить понад 5 мільйонів гривень.

В СБУ відзначили, що до угруповання входили жителі різних регіонів, які ввозили в країну з Європи кокаїн високого очищення і збували його оптовими партіями.

QHA