ХЕРСОН (QHA) -

На контрольному пункті в'їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак» на адмінмежі між окупованим Кримом і материковою Україною усе вкрилося іржею через хімічні викиди на заводі "Кримський титан".

На місці продовжує працювати комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

Прикордонники, які працюють на КПВВ, відзначають, що пропускають усіх, хто терміново їде з анексованого півострова, незважаючи на те, що КПВВ призупинив свою роботу.

— П'ятьох наших прикордонників госпіталізували у зв'язку з погіршенням самопочуттям в Одесу, в госпіталь. Зараз ті прикордонники, які перебувають на пунктах Каланчак і Чаплинка, працюють у респіраторних масках. Сьогодні з АР Крим ми пропустили на пункті Каланчак трьох громадян — вони поверталися на материкову Україну після операції. За їхніми словами, в Армянську досі стоїть сильний запах сірки, — зазначив прес-офіцер прикордонного загону Іван Шевцов.

QHA повідомляло, що КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка», які знаходяться на адмінмежі між окупованим Кримом і материковою Україною, призупинили роботу через небезпечну екологічну ситуацію. Помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян зазначив, що перетнути адмінмежу можна тільки через КПВВ «Чонгар». Відзначається, що жителі анексованого півострова, які хочуть залишити Крим, можуть перетнути адмінмежу в спрощеному порядку.

Джерело: Херсонщина за день

QHA