ЛУГАНСЬК (QHA) -

У Луганській області відбулася акція протесту проти створення демілітаризованої зони. Ініціатором акції виступила громадська організація «Союз учасників бойових дій, ветеранів та інвалідів АТО». Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Учасники антитерористичної операції підтримали ініціативу голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, який виступив проти відведення сил і засобів на даній ділянці лінії розмежування.

До протестувальників приєдналися керівники місцевої адміністрації та районної ради. Депутати Станично-Луганської районної ради затвердили звернення до Юрія Гарбуза, в якому повідомили про можливу небезпеку для об'єктів місцевої інфраструктури в разі відведення ЗСУ із зайнятих ними позицій згідно рішення тристоронньої контактної групи у Мінську.

Депутати також зазначили, що моніторингова місія ОБСЄ не зможе виступити гарантом безпеки даного регіону.

— Просимо Вас детальніше визначити обстановку в смт Станиця Луганська та сприяти виконанню Збройними Силами України свого Конституційного обов'язку, а саме: оборони, захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності нашої держави, йдеться у зверненні.

Також в адміністрації Станиці Луганської заявляють про проведення робіт з розмінування та демонтажу військових укріплень.

ФОТО: інтернет

QHA