ЛЬВІВ (QHA) -

У Львівській області працівники управління захисту економіки Національної поліції та військової прокуратури Львівського гарнізону затримали директора товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) при отриманні хабара у розмірі 45 тисяч гривень. Про це повідомили у прес-службі департаменту захисту економіки Нацполіції України.

— За таку «грошову винагороду» директор товариства пообіцяла повернути конфіскований товар. Зловмисниця затримана в порядку ст. 208 КПК України, їй обрано запобіжний захід утримання під вартою з можливістю внесення 128 тис. грн застави,  сказано у повідомленні.

Директор вимагала хабар за повернення конфіскованого товару, який вилучили співробітники Львівської митниці. Товар незаконно хотіли перевезти через державний кордон.

Частина отриманого хабара була для кількох осіб Львівської митниці Державної фіскальної служби за внесення неправдивих даних у документи фінансово-господарській звітності про фактичне знищення конфіскованого товару.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

QHA повідомляло, що 15 грудня Національне антикорупційне бюро повідомило голові Дружківського міського суду Донецької області про підозру в отриманні хабара. Також повідомили про підозру і спільникові голови суду адвокату, який виконував роль посередника. Його дії кваліфіковані за ч.4, ч.5 ст. 27, ч.3 ст.368 КК України.

QHA